ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Білозерська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів  Білозерської селищної ради:

1. «Про встановлення на території Білозерської селищної ради ставки єдиного податку та транспортного податку на 2022 рік»;
  1. «Про встановлення туристичного збору та ставок туристичного збору на території

Білозерської селищної ради на 2022 рік»;

1. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Білозерської селищної ради на 2022 рік»;
  2. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відміне від земельної ділянки на території Білозерської селищної ради на 2022 рік»;

Розробник проекту – Білозерська селищна рада.

Мета проекту – встановлення на території Білозерської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Білозерської селищної  ради в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до Білозерської селищної ради ради (вул. Свободи, 83, смт. Білозерка, чи електронною адресою: posbel@ukr.net) для узагальнення та подання на розгляд сесії селищної ради.

Секретар ради                                                                                             Олена Козачек