Відбулось засідання другої сесії селищної ради восьмого скликання

7 грудня відбулось засідання другої сесії селищної ради восьмого скликання під головуванням Антоніни Чередник. На засіданні були присутні 25 депутатів. На початку засідання Антоніна Чередник відзначила грамотами з нагоди Дня місцевого самоврядування сільських голів.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Секретарем ради депутати обрали Євгена Шепеля. Заступниками селищного голови – Тетяну Самойлову та Сергія Шевейка.  Старостою Томинобалківського старостинського округу – Ірину Спіцину; Надеждівського – Олександра Івченка; сіл Дніпровське, Ромашкове, Янтарне, Первомайське – Ольгу Артеменко; сіл Кізомис, Велетенське, Гончарне, Берегове – Яну Тернавську; сіл Миролюбівка, Молодецьке, Грозове, Паришеве, Дослідне, Мирне – Андрія Федака; сіл Правдине, Таврійське, Нова Зоря  – Миколу Лапшія.

Окрім цього, депутати утворили виконавчий комітет селищної ради восьмого скликання. У виконком увійшли: Андрій Донець, Олександр Ощіпок, Дмитро Доманський, Олександр Черноус, Оксана Міняйло, Ірина Гроза, Олександр Москаленко, Валерій Білоус, Юрій Кохан, Олександр Кисіль, Елла Петренко, Андрій Неделько, Сергій Керкез, старости, голова селищної ради та її заступники. Секретарем виконкому обрано Марину Коломоєць.

До складу постійної комісії з питань соціально – економічного розвитку, обліку та управління комунальною власністю увійшли  депутати:

• Щербина Олена Олександрівна (голова комісії)
  • Осадча Наталія Олексіївна
  • Качавська Тамара Семенівна
  • Плугатарев Віталій Анатолійович
  • Щербина Світлана Михайлівна

До складу постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту населення увійшли депутати:

• Павлик Тетяна Василівна (голова комісії)
  • Стрілецька Світлана Анатоліївна
  • Науменко Аліна Андріївна
  • Федак Андрій Олексійович
  • Журавленко Інна Вікторівна

До складу постійної комісії з питань планування,бюджету та фінансів увійшли депутати:

• Маханько Геннадій Володимирович (голова комісії)
  • Царюченко Олександр Володимирович
  • Козльонкова Ірина Ярославівна
  • Шевейко Сергій Володимирович
  • Мацків Наталія Леонідівна

До складу постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики увійшли депутати:

• Спіцин Андрій Миколайович
  • Грек Антоніда Іванівна (голова комісії)
  • Лисенко Тетяна Олександрівна
  • Козачек Олена Дмитрівна
  • Козльонков Валерій Юрійович

До складу постійної комісії з питань благоустрою, екології та раціонального використання земельних ресурсів увійшли депутати:

• Повод Андрій Андрійович (голова комісії)
  • Марко Михайло Іванович
  • Посунько Володимир Володимирович
  • Новак Олексія Леонтійовича
  • Литвиненко Івана Сергійовича

Також депутати прийняли рішення про створення виконавчих органів ради – Служби у справах дітей, Управління освіти, культури, молоді та спорту та Фінансового відділу Білозерської селищної ради.