Привітання селищного голови із Днем Збройних Сил України!

Шановні мешканці Білозерської громади!

Від імені депутатів, виконавчого комітету та працівників селищної ради  щиро вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! Ми пам’ятаємо про те, що це саме Ви свого часу подарували нам мирне майбутнє і усвідомлюємо, що тепер наше завдання – забезпечити Вам гідне сьогодення.

Вітаємо також всіх молодих захисників батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть же приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили Вам продовжувати цю відповідальну справу. Бажаю всім здоров’я, успіхів і добробуту!

З повагою селищний голова Антоніна Чередник