Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №30

12 листопада відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На порядку денному стояло одне питання “Про роботу закладів освіти та підвідомчих установ Білозерської селищної ради. Валерій Білоус доповів про захворюваність коронавірусною інфекцією COVID-19 працівниками Білозерської селищної ради та підвідомчих установ

За результатами засідання комісія вирішила :

• Керівнику Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №2 Феніну Сергію Анатолійовичу перевести освітній процес 5 – 11 класів на дистанційну роботу по 20 листопада 2020 року включно.
  • Заборонити здобувачам освіти 5 – 11 класів Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №2 відвідувати заклад до 20 листопада 2020 року включно.
  • Обмежити відвідування закладу працівниками Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №2, окрім вчителів початкових класів та працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
  • Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.
  • Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради №30