Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №29

11 листопада відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На порядку денному стояло одне питання “Про роботу закладів освіти та підвідомчих установ Білозерської селищної ради. Валерій Білоус доповів про захворюваність коронавірусною інфекцією COVID-19 працівниками Білозерської селищної ради та підвідомчих установ

За результатами засідання комісія вирішила :

• Керівнику Білозерського ясел-садка комбінованого типу №3 Щербині Марині Феліксівні призупинити освітній процес молодшої групи по 21 листопада 2020 року включно.
  • Керівнику Білозерського ясел-садка комбінованого типу №3 Щербині Марині Феліксівні перевести освітній процес закладу на дистанційну роботу по 13 листопада 2020 року включно.
  • Заборонити здобувачам освіти Білозерського ясел-садка комбінованого типу№3 відвідувати заклад до 13 листопада 2020 року включно.
  • Обмежити відвідування закладу працівниками Білозерського ясел-садка комбінованого типу №3, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
  • Провести 13 листопада 2020 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно подальшої роботи закладу Білозерський ясла-садок комбінованого типу №3.
  • Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.
  • Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради №29