Привітання секретаря ради з Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Обраний вами професійний шлях робить вагомий внесок у формування почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в нашому суспільстві. Наразі культура є одним із вирішальних чинників зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей.

Бажаю кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури.

З повагою секретар селищної ради Євген ШЕПЕЛЬ