Пенсійний фонд: робота в умовах карантину

У зв’язку з продовженням карантину до 31 грудня 2020 року, відділ обслуговування громадян № 7 Головного управління Пенсійний фонд України в Херсонській області  рекомендує громадянам району:

здійснювати попередній запис на прийом до  спеціалістів за телефоном  055-47-33-6-39

отримувати послуги дистанційно – через вебпортал електронних послуг

Щоб скористатися всіма можливостями сервісу, необхідно увійти до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою ключа кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП).

Для цього перейдіть за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/та натисніть “Вхід”.

У вікні “Увійти до системи” вкажіть наступні дані:

полі “Оберіть АЦСК” – вибрати акредитований центр сертифікації ключів із запропонованого переліку, в якому замовлявся ключ КЕП;

наступному полі оберіть файл ключа КЕП – вкажіть місце його зберігання;

введіть пароль до ключа КЕП.

На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:

✔отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески;

✔подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно в електронному вигляді;

✔подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання);

✔подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);

✔активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Нагадаємо, що є можливість доступу до Е – сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі зі смартфонів та планшетів.

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!

відділ обслуговування громадян № 7 Головного управління ПФУ в Херсонській області