До уваги осіб, які перебувають у черзі для отримання земельної ділянки

Шановні мешканці Білозерської громади!

Рішенням ХХ сесії сьомого скликання Білозерської селищної ради від 31 серпня 2016 року №130 затверджено Положення про виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва на території Білозерської селищної ради. Положення розроблене та використовується при умові наявності на території Білозерської селищної ради вільних земельних ділянок, які згідно генерального плану можуть бути надані громадянам для індивідуального житлового будівництва. Даним положенням визначено право на позачергове, першочергове, та право загального обліку громадян для отримання земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва.

Відповідно до вказаного Положення, особи, які перебувають у черзі (позачергова, першочергова, загальний облік) у випадку не поновлення наданих документів протягом 4-х років виключаються зі списку черги.

Контроль за станом обліку здійснюється постійною депутатською комісією Білозерської селищної ради з питань благоустрою, екології та раціонального використання земельних ресурсів.

Відповідно до Положення особам, які перебувають у черзі потрібно надати відповідні документи підтверджуючі взяття на облік для отримання земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва. Документи потрібно надати протягом місяця до постійної депутатської комісії Білозерської селищної ради з питань благоустрою, екології та раціонального використання земельних ресурсів

Провідний спеціаліст-юрисконсульт Антон Вознюк