Голова облдержадміністрації Юрій ГУСЄВ провів зустріч з мешканцями Білозерської громади

Сьогодні, 9 липня, з робочим візитом голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій ГУСЄВ відвідав Білозерський район.

Зустріч з мешканцями району відбулась у Білозерці біля адмінбудівлі районної ради.

У заході взяли участь: голова районної державної адміністрації Андрій НЕДЕЛЬКО,  голова селищної ради Антоніна ЧЕРЕДНИК, представники правоохоронних органів, голови сільських рад та громадськість району.

Головні питання, які обговорювалися на зустрічі: діяльність правоохоронних органів району,  питання захисту законних прав і свобод громадян, профілактика злочинності та правопорушень. Зокрема, очільник області повідомив, що на Херсонщині планують збільшити кількість габаритно-вагових комплексів.

“Зараз спільно з Укртрансбезпекою ми працюємо над тим, щоб збільшити кількість габаритно-вагових комплексів у Херсонській області хоча би до п’яти. Про це говорили і під час відвідування Президентом України комплексу “Консул”, – повідомив Юрій Гусєв.

Також він наголосив, що рух вантажного транспорту при температурному режимі вище +28°C заборонено.

“Я наголошую, якщо ви бачите, що здійснюється рух вантажного транспорту при температурі більше 28 градусів, повідомляйте, будь ласка, в Національну поліцію для відповідного реагування”, – звернувся до присутніх Юрій Гусєв.