Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради

Сьогодні, 15 червня, відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядок денний було винесено три питання, а саме: Про відновлення роботи закладів культури, зокрема приймання відвідувачів, у тому числі культурних заходів; Про стан виконання розпорядження від 05 червня 2020 року №107 «Про відновлення прийому дітей закладами дошкільної освіти Білозерської селищної ради»; Про заходи щодо незаконного спалювання твердих побутових відходів на сміттєзвалищах, та заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж

За результатами засідання комісія вирішила :

1. Керівникам підпорядкованих закладів культури забезпечити дотримання постанови заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України від 06 червня 2020 року №35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»:
  • Перебування в закладах культури працівників, відвідувачів та учасників культурних заходів в засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно;
  • При прийманні відвідувачів, проведені культурних заходів забезпечити перебування в приміщенні, де проводиться захід, не більше як одна особа на 5 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;
  1. Керівникам закладів дошкільної освіти закладів дошкільної освіти надалі дотримуватися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392, а також протиепідемічних заходів, викладених у нормативних актах Міністерства охорони здоров’я та Постанови Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19).
  2. Начальнику містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства посилити агітаційну роботу з населенням щодо незаконного спалювання твердих побутових відходів на сміттєзвалищах, та заходи щодо охорони врожаю зернових та грубих кормів від пожеж.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС