Учні Білозерської громади посіли І місце в обласній виставці «Знай і люби свій край»

Цього року на виставку було направлено 40 індивідуальних творчих робіт, які відображають кращі традиції українського національного мистецтва та культурну спадщину українського народу. Учні Білозерської громади здобули 7 перших, 11 других та 5 третіх місць. В загальному рейтингу, серед громад Херсонської області, Білозерська ОТГ посіла І місце.

Окрім цього, за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2020 році нагороджені Нечай Світлана Олександрівна, керівник гуртка  «Іграшка» та Заворотня Олена Валентинівна, керівник гуртка «Ласунчик» ЦТДЮМ селищної ради. Вітаємо всіх з перемогою.

Обласна виставка проводиться щорічно з метою залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті та формування в неї поваги до національної культурної спадщини.