Привітання секретаря ради Євгена Шепеля з Великоднем

Шановні жителі Білозерської громади!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Через карантинні обмеження цьогорічне свято ми проводимо вдома, серед найближчих людей. Для Бога головне наше здоров’я та віра, тому богослужіння у храмах залишимо на майбутнє, коли ситуація у світі стабілізується.

Бажаю, щоб ця весна стала у вашому житті особливою і принесла успіх, гармонію, душевне тепло і взаєморозуміння з навколишнім світом і людьми! Нехай ті чудеса, в які віриться, втіляться в реальність! Я вірю, що з Божою допомогою ми подолаємо всі негаразди, і коронавірус та карантин залишаться десь позаду. Попереду нас чекатиме світле, яскраве мабутнє.

Нехай це величне свято наповнить серця почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!

З повагою секретар селищної ради Євген Шепель