Підсумки комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради щодо впровадження попереджувальних заходів щодо розповсюдження коронавірусу

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Білозерської селищної ради під головуванням Антоніни Чередник. Окрім членів комісії, в засіданні взяли участь представник поліції Олександр Чижов та працівники апарату селищної ради. Розглядалося питання Про стан впровадження попереджувальних заходів щодо розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19).

За результатами засідання комісія вирішила:

• Максимально обмежити пересування населення між населеними пунктами, а також пересування у громадських місцях без крайньої потреби;
  • Скасувати або максимально перевести у режим телефонних або відео конференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів;
  • Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування;
  • Перевести усі масові соціально значимі заходи в режим здійснення інтернет стримінгу.
  • вжити заходів до негайного припинення стихійної торгівлі на території населених пунктів;

Призупинити діяльність на час карантину повинні наступні об’єкти:

• заклади громадського харчування. Дозволена лише онлайн доставка продуктів харчування за умови дотримання окремих протиепідемічних заходів;
  • торгово-розважальні центри, установи сфери послуг та торгівлі (крім онлайн послуг), фітнес зали та спортивні центри. Дозволено лише діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. А також спеціалізованих магазинів дитячого харчування. Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватися засобами індивідуального захисту з дезінфекційною обробкою відкритих поверхонь:
  • промислові, сільськогосподарські та стихійні ринки;
  • перукарні, установи побутового обслуговування (салони краси);
  • забороняється надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності.

Дозволяється діяльність наступних об’єктів через онлайн замовлення чи телефоном.

Для закупівлі всіх інших груп товарів (господарські та будівельні магазини) можуть приймати замовлення онлайн або телефонним зв’язком, аби здійснювати доставку.

В штатному режимі продовжать роботу з дотриманням протиепідемічних заходів:

• банки;
  • поштові відділення;
  • автозаправні станції;
  • станції технічного обслуговування.

Перевезення громадян в транспортах загального користування буде здійснюватися відповідно до паспортної кількості посадкових місць.

Роботодавцям рекомендується організувати дистанційну роботу для працівників старше 55 років та осіб, які мають хронічні захворювання.

Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №5