З 12 березня по 3 квітня у Білозерській громаді призупинено освітній процес та проведення масових заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», на  виконання рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року №9 «Про організацію попереджувальних заходів щодо захисту населення області у  зв’язку з поширенням коронавірусу 2019-nCOV», від 12 березня 2020 року №10, наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №5 «Про призупинення освітнього процесу у закладах освіти Херсонської області» та рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Білозерської селищної ради від 12 березня 2020 року №4:

1. Керівникам закладів дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної освіти та Білозерської мистецької школи селищної ради

1.1. Призупинити освітній процес у закладах на час карантину з 12 березня по 03 квітня 2020 року включно.

1.2. Не проводити масові заходи освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру у закладах на час карантину з 12 березня по 03 квітня 2020 року включно.

1. Керівникам закладів повної загальної середньої, позашкільної освіти:

2.1. Внести зміни до освітніх програм, спрямовані на виконання державного стандарту у повному обсязі.

2.2. Організувати самостійне опанування учнями навчальних дисциплін, розробити та довести до відома здобувачів освіти графіки проведення консультацій у дистанційні формі.

1. Керівникам закладів культури Білозерської селищної ради:

3.1. Обмежити проведення масових заходів у закладах на час карантину з 12 березня по 03 квітня 2020 року включно.

1. Спортивні заходи на території Білозерської селищної ради на час карантину, з 12 березня по 03 квітня 2020 року включно, дозволяється проводити без глядачів.