У Білозерській школі №2 пройшов літературній захід

Прийшла весна, теплими промінцями тішить та зігріває нас.  4 березня обмінялися теплом своїх сердець учні 7-го класу Білозерського ЗПЗСО №2 на чолі з вчителем української мови та літератури Тетяною Володимирівною Коробоненко та бібліотекарем Розливнянської бібліотеки – місцевою поетесою, членом літературної студії «Біле озеро» Світланою Сергіївною Кошолап. Учасники організували літературну кав’ярню «У Світлани».

Поетеса декламувала свої вірші дітям, а діти в свою чергу розказували вірші всесвітньо відомих корифеїв художнього слова: Тараса Шевченка, Ліни Костенко. Діти задавали питання, та надихнули бібліотекарку на спогади про своє незабутнє дитинство. Приємним моментом стало зачитування творів поетеси зі сторінок нашої любої районної газети «Придніпровської зірки», які підготувала Тетяна Володимирівна. Бібліотекарка розповіла дітям про Південний фестиваль читання якого проходить щорічно, в грудні в Херсоні, про арт—лабораторію «Українська хата, талантами багата», яка діє при обласній бібліотеці Олеся Гончара. Окрім цього, згадали поетів та письменників нашого краю: Анатолія Дунаєва, Валерія Кулика, Олега Олексюка, Василя Загороднюка, Анатолія Кичинського та поетів Білозерщини: Руслана Білецького, Миколу Сосуновича, Олену Щербину.

Свято закінчилось, а теплі спогади про нього залишились в серцях.