Сергій Шевейко відвідав практичний семінар для інспекторів праці органів місцевого самоврядування

В Головному управлінні Держпраці у Херсонській області відбувся практичний семінар для інспекторів праці органів місцевого самоврядування щодо здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Білозерську громаду представляв інспектор праці селищної Сергій Шевейко.

Як повідомляє Головне управління Держпраці у Херсонській області, під час заходу розглядалися питання щодо змін у порядку здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та ефективна робота щодо наданих повноважень у сфері праці.

Зі вступним словом до присутніх звернулась перший заступник начальника Головного управління Тамара Франкевич, яка наголосила, що реалізація інспекторами праці органів місцевого самоврядування наданих їм делегованих повноважень дасть можливість спільними зусиллями захищати, насамперед, трудові права працівників області щодо оформлення трудових відносин, своєчасної виплати заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

В свою чергу, заступник начальника управління — начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Леся Олішевко ознайомила присутніх із основними засадами Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 823, зі змінами внесеними Постановою Кабінету міністрів України від 04.12.2019 року № 1132.

Разом з тим, учасники розігрували різноманітні ситуації, які могли б виникнути під час проведення інспекційних відвідувань, аналізували поведінку інспекторів та відточували професійні навички.

Завдяки проведенню навчання, його учасники здобули нових знань та навичок, які знадобляться їм під час виконання своїх посадових обов’язків.

Підводячи підсумки семінару посадові особи Головного управління побажали інспекторам праці органів місцевого самоврядування успіху та натхнення у виконанні своїх професійних обов’язків.