У науковому ліцеї ім. О.Я.Печерського відбувся інформаційно-методичний семінар з питань підготовки та проведення ЗНО

16 грудня 2019 року на базі Білозерського закладу початкової освіти-наукового ліцею ім.О.Я.Печерського (у смт. Білозерка) відбувся інформаційно-методичний семінар з питань підготовки та проведення у 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання. Учасниками заходу були працівники Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради, директори, учителі української мови і літератури, математики, початкових класів закладів освіти Білозерської, Станіславської, Музиківської ОТГ та Білозерського району, батьки та учні 11-х класів, які разом проаналізували результати ЗНО – 2019, ознайомилися з особливостями проведення ЗНО у 2020 році, порядком реєстрації учасників для участі у пробному ЗНО, основній і додатковій сесіях ЗНО.

Учителі математики разом із Олександрою Дмитрівною Горбушиною, методистом організаційно-технологічного відділу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти ознайомилися з особливостями здобувачів освіти до складання ДПА з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учителі української мови і літератури разом з Наталією Юріївною Черниш, методистом організаційно-технологічного відділу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, розглянули особливості підготовки здобувачів освіти до складання ДПА з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Назаренко Людмила Миколаївна, заступник директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, з учителями початкових класів проаналізувала стан сформованості математичної і читацької компетентностей четверокласників: результати І етапу моніторингового дослідження.

Відбулась зустріч представників Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з випускниками та їх батьками «Особливості підготовки та проведення ЗНО в 2020 році. Пробне ЗНО».

Директори закладів освіти та особи, відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів учасників ЗНО, отримали детальні роз’яснення щодо реєстрації випускників для складання зовнішнього незалежного оцінювання.