Надія Харчук отримала подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації

10 грудня подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва отримала Харчук Надія Григорівна «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціально-економічного розвитку громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування». Подяку вручила голова селищної ради Антоніна Чередник.

З 1985 року і по теперішній час Надія Харчук працює у Надеждівському старостинському окрузі. 35 років праці віддала вона на добробут Білозерської громади. Хочемо побажати вам, Надія Григорівна, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій. Нехай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.