ОГОЛОШЕННЯ!

Білозерська селищна рада повідомляє, що депутатом селищної ради Хороняк Ніною Вікторівною у Херсонському окружному адміністративному суді оскаржується абзац  дванадцятий розділу ІІ Регламенту Білозерської селищної ради, затвердженого рішенням Білозерської селищної ради № 23/250 від 24.11.2017 року в частині слів «а в міжсесійний період розпорядженнями селищного голови з подальшим затвердженням на черговій сесії селищної ради між кодами економічної класифікації видатків. Розпорядження селищного голови вступає в дію з моменту його підписання».

Справа буде розглядатися 19 грудня 2019 року о 10:30 годині в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою: м. Херсон, вул. Філатова,29.