Юрій Гусєв представив новопризначеного голову Білозерської райдержадміністрації Андрія Неделька

Новопризначений голова Білозерської РДА приступив до виконання посадових обов’язківГолова облдержадміністрації Юрій Гусєв в смт Білозерка представив управлінському активу, селищному, сільським головам, депутатам районної ради, представникам громадських організацій новопризначеного голову Білозерської райдержадміністрації Андрія Неделька.

Юрій Гусєв побажав голові РДА успіхів на новій посаді і надав перші доручення для виконання, а саме: вирішення звернень громадян, які були порушені місцевими жителями влітку на зустрічі з головою ОДА на центральній площі смт Білозерка, завершення процесу децентралізації в районі, перезавантаження медичної реформи, у світлі нових рішень уряду та Верховної Ради, особливу увагу звернути на дорожнє будівництво та ремонт доріг в районі.

Також керівник області повідомив, що на черговій селекторній нараді він чекає першої доповіді від Андрія Неделька про стан справ у районі, проблеми, перспективи та пропозиції щодо їх вирішення.

Нагадаємо, новий очільник Білозерського району призначений відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 22 листопада 2019 року №412/2019-рп.Інші новини