В Білозерській школі №3 пройшов семінар-практикум соціальних педагогів та практичних психологів

31 жовтня в Білозерському ЗПЗСО №3 відбувся семінар-практикум соціальних педагогів та практичних психологів, темою якого було: «Забезпечення соціальної комфортності дитини. Протидія булінгу та насилля».

У ході заходу Нечай Ю.В., практичний психолог БЗПЗСО №3, поділилася актуальними питаннями з теми: «Тімбілдинг як складова успішної реалізації концепції «Нова українська школа» та провела вправи за інноваційною методикою: «Привітання», «Секрет дамської сумочки», «Люди навколо нас», «Друкарська машина», «Килим-літак», «Лампа Аладіна».

Соціальний педагог закладу Романченко В.В. ознайомила присутніх із проблемою: «Забезпечення соціальної комфортності дитини. Протидія булінгу та насилля» та презентувала методику проведення інтерактивних вправ: «Словесний портрет», «Казка про скріпочку», «Подібність і відмінність», «Не розлий води», «Камінь – ножиці – папір».

Фахівці переглянули презентацію голови МО Івченко Н.О. «Психологічна допомога вимушеним переселенцям та особам, що потрапили в кризову ситуацію».

 

Інші новини