«Соціально-економічна освіта дошкільників – крок в європейське майбутнє»

23 жовтня  в Білозерському ясел-садку №3 відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Білозерської ОТГ на тему: «Соціально-економічна освіта дошкільників – крок в європейське майбутнє».

На заході обговорювалося питання економічного виховання дошкільнят. Сьогодні цей напрямок «сталого розвитку» досить актуальний і важливий. Мета семінару: розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері економіки; підвищувати професійну майстерність та спонукати їх до творчого самовираження і самовдосконалення; удосконалювати роботу по формуванню у дошкільнят основ економічної культури.
Вихователі відвідали виставу економічної казки «Колобок на новий лад» у старшій групі (вихователь Дятел А.А.). Крім того, побували в творчій майстерні вихователя Очкал Г.О., де взяли участь у створенні економічного проекту «Іграшка». Потім на вихователів чекала презентація вихователя Костенко Х.Я. на тему: «Робота з інтерактивною папкою «лепбук», «Велика економіка для маленьких діточок».
На завершення заходу гостям запропонували здійснити екскурсію-огляд групових кімнат, де вони мали можливість оглянути змістовне предметно- розвивальне середовище з економічного виховання дітей та переглянути виставку спільних робіт дітей та їх батьків під назвою «Нове життя старим речам».

Інші новини