Станіславська “Бригантина” – чемпіон Білозерської футбольної ліги!

Ось і закінчився ІV розіграш чемпіонату Білозерської Футбольної Ліги. Закономірним чемпіоном стала станіславська “Бригантина”, котра у так званому “Золотому матчі” здолала на своєму полі свого прямого конкурента “Динамо” з рахунком – 2:1. Після завершення матчу відбулося нагородження переможця, на якому головою Білозерської футбольної ліги Сергієм Шевейком було вручено кубок, медалі, грошову премію та індивідуальні нагороди гравцям.

Білозерська “Іскра” днем раніше, у День Білозерки, була сильнішою за надеждівський “Колос” – 5:1. Не менш гаряче було і у Киселівці, де місцевий “Промінь” поступаючись по ходу зустрічі з рахунком 3:1, вирвав нічию (3:3) у велетенського “Дніпра”. Благодатнівська “Комета” нанесла фіаско – 5:3 токарівському “Дніпру”, а два інші матчі останнього туру на превеликий жаль не відбулися.

Але гра мільйонів в районі на цьому не закінчується, 27 жовтня 2019р. стартує кубок “Закриття Сезону”, у чвертьфінальних парах якого зійдуться: “Дніпро Т” – “Промінь”, “Бригантина” – “Колос”,”Комета”- “Атлантика”, “Дніпро В” – “Іскра”.

Початок матчів о 15-00.

АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

Інші новини