На засіданні XXV сесії селищної ради депутати прийняли ряд важливих рішень

26 червня відбулось засідання XXV сесії селищної ради. Депутати затвердили містобудівну документацію – генеральний план смт . Білозерка. З генеральним планом можна ознайомитись в приміщенні Білозерської селищної ради або на офіційному сайті. Крім того, прийняті рішення «Про встановлення на території Білозерської селищної ради ставки єдиного податку та транспортного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Білозерської селищної ради на 2020 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Білозерської селищної ради на 2020 рік». Більш детально з рішеннями та додатками можна  ознайомитись на офіційному сайті Білозерської селищної ради.

Також депутати внесли зміни до рішення ХХ сесії селищної ради сьомого скликання від 18 грудня 2018 року №248/474 «Про Програму соціально –економічного розвитку території Білозерської селищної ради та галузевих програм на 2019 рік». У 2019 році буде здійснено капітальний ремонт асфальтового покриття провулка Харченка (1100,0 тис. грн.), Торгівельного (535,0 тис. грн.) та вулиць Херсонської (1300,0 тис. грн.) та Пушкіна (4910,0 тис. грн.). Окрім цього, 45.0 тис. грн. виділено на придбання сучасних камер відеоспостереження. Заслухавши інформацію Чередник А.І. та начальника МКП «Водограй» Грози І.В., депутати вирішили направити проект на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, сіл, селищ, міст Херсонської області на тему «Капітальний ремонт – заміна центральної водопровідної мережі вулиці Д.Яворницького».

За рахунок збільшення доходної частини та перерозподілу коштів загального фонду селищного бюджету збільшено видатки, а саме:

• на пільговий проїзд автотранспортом – 100,0 тис. грн.
  • на надання матеріальної допомоги населенню – 100,0 тис. грн.
  • на виплату отримувачам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку – 10,0 тис. грн.
  • на лікарські препарати пільгової категорії громадян та онкохворих – 50,0 тис. грн.
  • на реєстрацію автомобіля закріпленого за Білозерською АЗПСН – 17,3 тис. грн.
  • на закупівлю комп’ютерного обладнання для Білозерського ліцею – 124,8 тис. грн.
  • виготовлення проектів по капітальному ремонту провулків Харченка та Торгівельного (від. Вул. Кооперативної до вул. Набережної) – 74,355 тис.грн.
  • субвенція на реалізацію заходів спрямованих на підвищення якості освіти – 225,884 тис. грн.