У Білозерці відзначили День скорботи та вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
З цього приводу, 21 червня, у Білозерці на Алеї Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У жалобному заході взяли участь керівники Білозерської громади, району та представники громадськості. Учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Стели воїнам-визволителям.
“Друга світова війна – це величезна трагедія, – підкреслила заступник селищного голови Тетяна Самойлова. – Ми пам’ятаємо цей день як трагічну сторінку життя мільйонів українців. Низько схиляємо голови перед ветеранами й учасниками війни, які зробили, здавалося б, неможливе, аби їх діти і правнуки жили під мирним небом».