Дмитро Бутрій та Антоніна Чередник привітали зі святом останього дзвоника вихованців Томинобалківської школи

Останній дзвоник у школах Білозерщини пройшов весело та урочисто. Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники у кожній школі дякували вчителям та обдаровували їх квітами і танцювали прощальний вальс.

В Томинобалківський ЗПЗСО привітати учнів, їх батьків та вчителів завітав т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрійта Білозерський селищний голова Антоніна Чередник. Дмитро Бутрій зазначив, що завдяки злагодженій роботі обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування 1 вересня діти підуть в утеплену,  після термосонації, школу.

Антоніна Чередник побажала випускникам бути добрими і порядними людьми, мати велику витримку, мужність, віру і мрію у те, що майбутнє їх життя буде прекрасним. Директор школи Інна Поліщук побажала успішного оволодіння сучасними професіями і швидкого життєвого зльоту.

Окрім них, почесними гостями урочистої лінійки були староста Томинобалківського старостинського округу Володимир Слободянюк та заступник військового комісара з територіальної оборони Олександр Попов.

Інші новини