Команда Білозерської школи № 2 вийшла у фінал Кубку Путілова

Є переможець ІІІ відбіркових ігор Кубку з футболу Путілова

27 квітня у Білозерці 8 шкільних футбольних команд Білозерського району змагалися за вихід у фінал Кубку з футболу Путілова Андрія, передає ПІК.

команд

фото

Відбіркові ігри – це завжди цікаві та напружені моменти, бо діти змагаються за право поїхати у складі своєї команди на фінал у спортивно-оздоровчий центр “Прибрежний” у Лазурному, де можна буде трохи відпочити на морському узбережжі та пограти у футбол на сучасному новому полі. Для багатьох юних футболістів саме перспектива грати на “дорослому” полі, покриття якого виідвідає європейським стандарам, є стимулом.

Вітаючи учасників ІІІ відбіркових ігор засновник Кубку Андрій Путілов зазначив:

–       Бачу, що гравці вже не дочекаються, коли вийдут на поле, за цим приємно спостерігати, приємно бачити, що перед нами справжні козаки. Здається, тут особлива генетика. Я не вперше бачу ігри саме у Білозерці, це зажди цікаво та емоційно. Бажаю гравцям любити спорт, бо це гарна школа перемог та порасок, це виховання волі та витримки, це відчуття команди.

3

жмет рукі футб

За результатами ігор переможцем та фіналістом стала команда Білозерської школи № 2. Саме ця шкільна команда у кінці травня гратиме у “Прибрежному”.

file.[1]

ігри 7

file

ігри 9

Друге місце у об’єднаної команди Станіславської ОТГ. Третє місце у команди Білозерського ліцею.

Нагадаємо, за результатами І відбіркового туру переможцем стала команда з Микільського.

Переможцем ІІ відбіркового туру стала шкільна команда з Чорнобаївки.

Джерело : pik.ua

Інші новини