Усвідомлений вибір професії – шлях до успіху!

З метою формування ціннісних орієнтирів, мотивації самопізнання, установки на власну активність у професійному середовищі, з учнівською молоддю Томинобалківського ЗПЗСО були проведені профорієнтаційні уроки з елементами тренінгу.

Учні 9-го та 10-го класів вчилися аналізувати свої внутрішні ресурси, об’єктивно оцінювали власні можливості та їх співвідношення з обраною професією. Вправи «Запитальний ряд», «Мої навички», «Досліджуємо себе»  допомогли узгодити уявлення учнів про власні задатки та професійні здібності з вимогами професій. В колі обговорення старшокласники визначали основні чинники вибору професії.

Під час уроків провідний фахівець з профорієнтації Євгенія Неннова ознайомила учнів з актуальними на ринку праці професіями, типологією професій. Юнаки та дівчата отримали інформацію про послуги Служби зайнятості, зокрема щодо здобуття професійно-технічної освіти та перспективи подальшого працевлаштування в регіоні.

Усі присутні були ознайомлені із веб-базованою платформою «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», яка допоможе у виборі професії, оцінці власних здібностей та саморозвитку.

Інші новини