Де і як слід шукати роботу?

Самостійний пошук роботи включає в себе всі можливі способи одержання інформації з урахуванням переваг та недоліків кожного із варіантів. При достатній поінформованості про джерела вакансій, людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

Щотижня клієнти Білозерської районної філії ХОЦЗ мають можливість відвідати профінформаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

На семінарі слухачів знайомлять із сучасними вимогами до роботодавців, з інформаційними джерелами, на які потрібно звертати увагу для вдалого працевлаштування. А перегляд серій серіалу «Пошук роботи» дозволяє знаходити ефективні інструменти для пошуку роботи.

Учасники дізнаються  про  актуальні та популярні методи, які дозволяють знайти потрібну роботу. Також усі присутні діляться власними тактиками, стратегіями пошуку  роботи та які результати вони з цього отримують.

Кожному шукачеві роботи рекомендовано бути активними на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, використовувати всі можливі джерела вакансій, що значно прискорить  працевлаштування.

Інші новини