Поет-пісняр Анатолій Дунаєв провів зустріч з вчителями та школярами у Надеждівці

«Я душу ще не виспівав свою…»

Ці слова стали епіграфом зустрічі з поетом-піснярем Анатолієм Михайловичем Дунаєвим у літературній вітальні «Таврія поетична», яка відбулася в рамках семінару вчителів української мови та літератури Білозерської ОТГ 19 лютого на базі Надеждівського ЗПЗСО.

Учні 9 та 11 класів разом із вчителем Луговою М.Б. дізналися, що Анатолій Михайлович Дунаєв народився у мальовничому селі Станіслав Білозерського району Херсонської області. Пробу пера почав в 1950-х роках.

З дитинства мріючи про професію військового льотчика, він наполегливо йшов до мети. Закінчивши військове авіаційне училище у місті Васильків Київської області, А.Дунаєв тривалий час працював у військовій авіації, пізніше – у цивільній. Звільнившись із збройних сил офіцером запасу, він поновив ходу творчою стежиною…Його вірші й оповідання друкувалися в районних, обласних та місцевих газетах “Придніпровська зірка”, “Наддніпрянська правда”, у колективних поетичних збірках “Чисті джерела”(1995), “Степові голоси”(1998), “Святковий віночок” (2001), “Від серця до серця”(2003), в альманасі “Степ”, у газеті “Веселі вісті” (Київ).

Вірші із цих збірок ставали піснями.

У 2000 році побачила світ його перша власна збірка віршів і пісень “Жива любов, жива”, у 2003 – збірка вибраних віршів “Під крилом – моя рідна земля”, у 2005 – збірка пісень “Я прийду в твої спогади піснею”. 2005 року вийшла перша збірка прозових творів А.Дунаєва “Два серця”.

У ході зустрічі поет та учні декламували вірші, дівчата виконали пісню «А я народилась в Таврійському краї», яку вважають візитівкою Херсонщини.Присутні гості, серед яких були вчителі-філологи Білозерської громади та спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту, висловили щире захоплення поезією нашого земляка, яка пробудила любов і радість у кожній душі.