Модернізація відділу ЦНАП в Білозерській громаді підходить до завершення

18 лютого в селищній раді відбулось засідання робочої групи щодо модернізації відділу ЦНАП, що здійснюється за програмою U-LEAD з Європою.

На засіданні були присутні: регіональний спеціаліст U-LEAD Олександр Мошнягул, спеціалісти селищної ради та представники ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” В’ячеслав Лях та Наталія Юшко. На зустрічі обговорили виконання технічних завдань та перевірили інституційний та фізичний компонент ЦНАП. Зазначимо, що ремонт приміщень відділу вже закінчився. У Білозерському ЦНАП буде облаштовано 5 робочих місць з надання послуг населенню громади. Окрім цього, 2 віддалених робочих місця облаштують у Надеждівці і 2 в Томиній Балці. Тож жителі сіл громади зможуть отримувати адміністративні послуги на місці, без потреби їхати в Білозерку.

Олександр Мошнягул повідомив, що після укладання повноцінної угоди, за програмою U-LEAD, відділ ЦНАП отримає нові меблі та сучасну техніку зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Як зазначила селищний голова Антоніна Чередник, покращення якості місцевих послуг для населення – є головною метою модернізації відділу ЦНАП. В оновленому відділі впроваджується прозора, зручна модель надання послуг, а саме: доступний сервіс у зручних та комфортних умовах. Отримані кошти від послуг, будуть зараховані до бюджету громади.