Учні шкіл Білозерської громади беруть участь у виставці-конкурсі «Альтернативна ялинка»

З 20 грудня по 20 січня на базі Херсонського державного будинку художньої творчості проводитиметься виставка-конкурс «Альтернативна ялинка».

З поміж інших учасників, у конкурсі беруть участь творчі роботи учнів загальноосвітніх шкіл Білозерської громади, а це понад 40 робіт. Роботи буде оцінювати журі затверджене оргкомітетом. При підведені підсумків журі звертатиме увагу на відповідність новорічній тематиці та естетичний вигляд робіт.

За підсумками конкурсу, журі відзначить переможців грамотами, подяками та новорічними сувенірами. Метою конкурсу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи та розвиток творчої ініціативи і пізнавальної діяльності.

Побажаємо успіхів учасникам.