У Білозерці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день, коли згадують про понад 600 тисяч людей, які брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії. Частина із них захистила нас від трагедії, заплативши найціннішим – своїм життям.

Керівництво Білозерської селищної ради, Білозерського району разом із ліквідаторами аварії на ЧАЕС, громадськими активістами, представниками ветеранських організацій та громадськістю взяли участь у мітингу пам’яті біля пам’ятного знаку жертвам аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували подвиг тих, хто віддав життя, захищаючи людство від атомного лиха.

«У Білозерській громаді проживає 16 ліквідаторів аварії на ЧАЕС та одна вдова ліквідатора. – говорить селищний голова Антоніна Чередник, –  Дякуємо героям  за незабутній подвиг, за мільйони врятованих життів. Хочемо побажати Вам та вашим родинам міцного здоров’я та безхмарного майбутнього. А тих, хто віддав своє життя ліквідуючи аварію на ЧАЄС ми пам’ятатимемо вічно».