В селищній раді провели нараду з підприємцями щодо легалізації праці

14 грудня в приміщенні селищної ради відбулася нарада-семінар з підприємцями Білозерської громади стосовно легалізації праці. В нараді взяли участь селищний голова Антоніна Чередник, працівники Центру зайнятості, Державної податкової інспекції, ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” та провідний спеціаліст-інспектор праці Сергій Шевейко.

В ході наради обговорили переваги задекларованої праці. Це є оплачувана діяльність на основі трудового договору, який забезпечує трудові права і соціальні гарантії.

Метою семінару було ознайомлення роботодавця з порядком проведення перевірок на підприємстві та забезпечення дотримання трудового законодавства щодо оформлення найманої праці на підприємстві.

Нарада виявилась інформативною та досить продуктивною. Підприємцям донесли вимоги законодавства щодо трудових відносин та надали відповіді на хвилюючі питання.

Дякуємо підприємцям, що взяли участь в нараді.