В селищній раді обговорили проект Стратегічного плану розвитку Білозерської громади

26 листопада в приміщенні Білозерської селищної ради відбулось обговорення проекту Стратегічного плану розвитку Білозерської громади.

В обговоренні взяли участь: селищний голова Антоніна Чередник, радник з питань регіонального розвитку «ЦРМС» Олександра Фадєєва, депутати місцевої ради, громадські активісти та члени робочої групи.

Проект стратегії Білозерської ОТГ включає в себе дві стратегічні цілі: це розвиток малого і середнього бізнесу та людський розвиток. Розвиток бізнесу передбачає створення та розвиток туристичних бізнес-кластерів, переробної сфери, підтримку бізнесу. В свою чергу, людський розвиток включає: розвиток сфери культури, спорту і дозвілля, підвищення активності місцевого населення, підтримку життєдіяльності, безпеки громади, якісну освіту та медицину.

Як наголосила Антоніна Чередник, наявність Стратегії розвитку громади дасть змогу об’єктивно оцінити соціально-економічний та ресурсний потенціали території та сформувати її інвестиційну привабливість. Ми не зупиняємося на досягнутому, і наші прагнення – зробити об’єднану громаду, комфортною для життя кожного громадянина.

Обговорення видалось досить продуктивним. Олександра Фадєєва взяла до уваги всі пропозиції, які надали присутні.

Мешканці громади, які бажають надати свої рекомендації щодо проекту Стратегічного плану розвитку Білозерської ОТГ, надсилайте пропозиції протягом тижня на електронну адресу oleksandra.lyanna@lgdc.org.ua.