Представники Білозерської мистецької школи взяли участь благодійному фестивалі “UNIVER START”

17 листопада у Херсонському державному університеті відбувся грандіозний благодійний фестиваль творчості “UNIVER START”, співзасновником якого став Фонд громади Херсона “Захист”.

Журі прийшлося добре попрацювати, адже переглянути треба було двісті концертних номерів, у яких виступили дві с половиною тисячі учасників. А тривав фестиваль10 з половиною годин!

Головував у журі Раду Поклітару, відомий хореограф, Народний артист Молдови, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка. Безцінним був його благодійний майстер-клас для групи херсонських “сонячних дітей”!

Благодійна складова була ще й у тому, що дітки та підлітки соціальних категорій мали можливість взяти участь у фестивалі без реєстрацийного внеску. А ще у залі “працювала” благодійна скринька Фонду громади Херсона “Захист” для збору допомоги на оновлення костюмів для танцювального гуртка обласного інтернату для дітей з вадами слуху. По завершенню фестивалю скриньку прилюдно розпломбовано. Результат збору – 3081 грн.50 коп., які будуть використані за призначенням.

У фестивалі брали участь учні Білозерської мистецької школи, та отримали почесні призові місця:

> Борсук Єлизавета.диплом ІІІ ступеню

> Бігун Олександра. диплом ІІ ступеню