Білозерка відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада у Білозерському будинку культури пройшли урочистості приурочені до Дня Гідності та Свободи.

На заході було багато молоді, яким було цікаво почути про  наймасштабнішу подію в новітній історії України. Присутні згадали події 2013 року коли небайдужі громадяни вийшли у Києві на акцію протесту проти рішення проросійського уряду призупинити євроінтеграцію. Для глядачів підготували вокальні та хореографічні номери. Всі виступи об’єднувала тема Революції Гідності. Зі словами подяки до учасників Євромайдану звернулись секретар селищної ради Євген Шепель, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Журавленко та голова районної ради Аліна Науменко.

У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, – говорить секретар селищної ради Євген Шепель, –  подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок. Слава Україні!