В Томинобалківській школі провели Тиждень толерантності та Тиждень безпеки дорожнього руху

В Томинобалківській школі тиждень видався насиченим в плані проведення тематичних заходів. З 12 по 16 листопада проведено Тиждень толерантності, під назвою «Толерантність врятує світ» та Тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках заходів з безпеки дорожнього руху учні переглянули фільм з даної тематики.

Окрім цього, розповсюджено листівки з безпеки дорожнього руху. Також проведені години спілкування, уроки-вікторини, конкурси та бесіди. За участь у вікторинах учням початкових класів вручено пам’ятні подарунки: брелоки, розмальовки, значки та браслети. Заходи мали на меті пояснити підростаючому поколінню про правила дорожнього руху та безпеку на дорогах.

Тиждень толерантності розпочався із загальношкільної лінійки, на якій учні 5 класу ознайомили усіх присутніх з поняттям толерантності. Учні 5-11 класів взяли участь в акції «Створи квітку толерантності», де всі бажаючі писали на пелюстках квітки риси притаманні толерантним людям. Кожен день, протягом тижня, проводився окремий захід присвячений толерантності. Це різноманітні конкурси, акції, анкетування. В кінці тижня найактивніші учасники заходів отримали відзнаки.

Дякуємо працівникам та школярам Томинобалківського ЗПЗСО за продуктивний, в плані виховання, тиждень.

Інші новини