Іскра вийшла до фіналу чотирьох Кубка закриття сезону БФЛ

Традиційно після закінчення чемпіонату Білозерської футбольної ліги проводиться Кубок закриття сезону БФЛ. Цього разу у змаганнях беруть участь 7 команд з Білозерського району: Іскра (Білозерка), Дніпро (Велетень), Атлантика (Широка Балка), Темп (Томина Балка), Дніпро (Токарівка), Бригантина (Станіслав), Цареводар (Правдине). Матчі ¼ фіналу зіграли 11 листопада.

За результатами жеребкування Іскра вдома приймала велетенське Дніпро. Матч видався напруженим, обидві команди мали нагоди, щоб відзначитись, але голкіпери, в цей день, були на висоті. Фінальний свисток зафіксував нульову нічию, а в серії пенальті більш влучнішими були білозерчани. Справжній кураж піймав воротар Іскри Олександр Борисов, який став героєм матчу. В підсумку перемога господарів по пенальті 3:1.

В Широкій Балці місцева Атлантика разом з томинобалківським Темпом влаштували справжню гольову феєрію. На двох було забито 9 м’ячів. Темп переміг з рахунком 5:4.

Токарівське Дніпро вдома нічого не змогло протиставити станіславській Бригантині. Гості відправили у ворота суперника 7 м’ячів, а господарі жодного разу не змогли відзначитись.

Тож до фіналу чотирьох, який відбудеться 18 листопада у Білозерці, вийшли : Іскра, Темп ТБ, Бригантина та Цареводар, як минулорічний володар Кубка. Матчі півфіналу та фінал пройдуть в один день та гратимуться по 25 хв. тайм, а в разі нічиєї пробиватимуться пенальті. Жеребкування пар півфіналу відбудеться 18 листопада перед матчами.

1/4 фіналу

Искра – Дніпро В 0:0 (3:1-по пенальті)

Атлантика – Темп ТБ 4:5

Дніпро Т – Бригантина 0:7