В Білозерській школі №2 пройшов Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

9 листопада, окрім Дня працівника культури Україна святкує і  День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

В цей день в Білозерському  закладі повної загальної середньої освіти № 2 ім. Богдана Хмельницького традиційно пройшов Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Учні 5-11 класів написали радіодиктант національної єдності, чим продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Учні – волонтери: Зелінський Даниїл (6 клас) та Кириценко Лариса (11 клас) проінформували школярів закладу про свято, яке було встановлено 9 листопада 1997 року  Президентом України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахування важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства  (Указ №1241/97 «Про День української писемності та мови»).

Для молодших школярів 1-4 класів учні 4-Б класу провели конкурс «Розумники і розумниці»  (конкурс знавців української мови).