Збірна Білозерщини вийшла до 1/4 фіналу кубка закриття сезону ХОФФ

Після перемоги над командою «Хліба Херсонщини» у першому турі кубка закриття сезону ХОФФ збірна Білозерського району вирушила у Скадовськ.

27 жовтня білозерчани провели матч другого туру проти місцевого ФСК «Скадовськ». Суперник грає в чемпіонаті області, тож легкої прогулянки ніхто не чекав. Але наша збірна показала достойну гру і могла розраховувати на перемогу. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Проте, в середині другого тайму скадовчани відкрили рахунок у матчі. Після цього наші хлопці разів зо три могли вирівняти становище, але м’яч вперто не йшов у ворота. На останній хвилині матчу, при розіграші стандарту, навіть наш воротар пішов у штрафний майданчик суперника, але забити не вдалося і в контратаці суперник забив вже у порожні ворота. У підсумку поразка 0:2.

Але незважаючи на поразку збірна Білозерського району вийшла до ¼ фіналу, як одна з кращих команд за показниками, що посіли другі місця у групах. Окрім нашої команди до ¼ фіналу вийшли: “Кронау”, “Скадовськ”, “Хлібороб” (переможці групових турнірів) та “Водовод” (команда, що посіла друге місце у групі “С”).

За результатами жеребкування, в ¼ фіналу, збірна Білозерщини зіграє з клубом «Колос» (Асканія-Нова). Матч відбудеться, 4 листопада о 13:00 год., на стадіоні Харчовик у Білозерці. Запрошуємо всіх вболівальників прийти на стадіон та підтримати нашу команду.

Підсумкові таблиці

група “А”