З Днем Захисника України!

Сьогодні, 14 жовтня – День Захисника України.

У п’ятницю на Алеї слави пройшли урочисті заходи щодо вшанування пам’яті загиблих героїв у війні. Держслужбовці та мешканці Білозерки поклали квіти до Стели героям Другої світової війни. А благочинник Білозерського району протоієрей Іван Федорко зачитав молитву в підтримку наших захисників.

В свою чергу, Антоніна Чередник нагородила почесними грамотами та вручила цінні подарунки учасникам бойових дій.

День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, – говорить Антоніна Чередник, – свято єдності всього народу, а не лише дорослого чоловічого населення.
І одночасно це свято відзначається з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Слава Україні і її захисникам!

Почесними грамотами голови Білозерської селищної ради За самовіддану службу народу України, мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі та з нагоди 238-ї річниці заснування Білозерки нагороджені:

Хороняк Володимир Іванович Старший сержант запасу, учасник бойових дій
  Здибай Сергій Євгенійович солдат, учасник бойових дій