З Днем Захисника України!

Сьогодні, 14 жовтня – День Захисника України.

У п’ятницю на Алеї слави пройшли урочисті заходи щодо вшанування пам’яті загиблих героїв у війні. Держслужбовці та мешканці Білозерки поклали квіти до Стели героям Другої світової війни. А благочинник Білозерського району протоієрей Іван Федорко зачитав молитву в підтримку наших захисників.


В свою чергу, Антоніна Чередник нагородила почесними грамотами та вручила цінні подарунки учасникам бойових дій.


День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, – говорить Антоніна Чередник, – свято єдності всього народу, а не лише дорослого чоловічого населення.
І одночасно це свято відзначається з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Слава Україні і її захисникам!

Почесними грамотами голови Білозерської селищної ради За самовіддану службу народу України, мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, вірність військовій присязі та з нагоди 238-ї річниці заснування Білозерки нагороджені:

  Хороняк Володимир Іванович Старший сержант запасу, учасник бойових дій
  Здибай Сергій Євгенійович солдат, учасник бойових дій
  Лях Віталій Адамович солдат, учасник бойових дій
  Срібняк Сергій Олександрович старший солдат, учасник бойових дій
  Яблуновський Ігор Сергійович молодший сержант запасу, учасник бойових дій

Інші новини