17 жовтня в Білозерці проводитиметься здача донорської крові для медичних закладів

17 жовтня з 08:00 по 12:00 у Білозерському фізіотерапевтичному відділенні ЦРЛ проводитиметься здача донорської крові для медичних закладів. Особи, які виявили бажання здати кров обов’язково повинні при собі мати паспорт та відповідати медичним вимогам.

У день здачі крові бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день управляти транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх.

За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; по можливості, не паліть за годину до процедури; обов’язково виспіться, відпочиньте.

Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах.

Не втрачайте можливості допомогти людям, що потрапили у надзвичайні ситуації. Пам’ятайте – ваша кров може врятувати життя!

 

Інші новини