22 тур Білозерської футбольної ліги: зміна лідера чемпіонату

Минулими вихідними закінчився 22 тур Білозерської футбольної ліги.

Лідер чемпіонату станіславська Бригантина в черговому турі відпочивала. Це дало змогу дніпровському Гроно стати одноосібним лідером чемпіонату. Дніпровці вдома обіграли Комету (Благодатне) 1:0 і зрівнялися з Бригантиною за кількістю матчів, але випереджають її на одне очко. Боротьба на фініші за чемпіонство обіцяє бути гарячою.

Білозерська Іскра вдома мала гарну нагоду перемогти музиківський Зеніт, проте білозерчани змарнували велику кількість гольових нагод і в результаті задовольнилися нічиєю 0:0. Ця нічия дозволила Іскрі випередити в турнірній таблиці Комету і піднятися на 10 сходинку. У команд однакова кількість очок, але в Іскри краща різниця забитих та пропущенних м’ячів.

У Надеждівці місцевий Колос в результативному матчі поступився велетенському Дніпру 2:3. В центральному матчі туру Динамо (Дар’ївка) здолало Цареводар (Правдино) 1:0.

Не можуть знайти свою гру два аутсайдери чемпіонату. Широкобалківська Атлантика вдома була бита томинобалківським Темпом з рахунком 0:5. Стільки ж  м’ячів пропустив токарівський Дніпро, у гостях, від микільського Темпу, але у відповіть зміг забити два. У підсумку 5:2 перемога Темпу (М).

БФЛ 22 тур
Колос 2:3 Дніпро В
Іскра 0:0 Зеніт
Гроно 1:0 Комета
Атлантика 0:5 Темп ТБ
Темп М 5:2 Дніпро Т
Динамо 1:0 Цареводар

Інші новини