Білозерська селищна рада привітала громадян поважного віку зі святом

Сьогодні, 1 жовтня, весь світ святкує Міжнародний день людей похилого віку. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004. 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

В день свята Білозерська селищна рада вручила 45 продовольчих наборів малозабезпеченим жителям похилого віку та ветеранам Білозерської ОТГ. У Білозерці подарунки вручали, особисто, голова селищної ради Антоніна Чередник та заступник селищного голови Тетяна Самойлова.

А в старостинських округах, ця почесна місія була покладена на соціальних робітників.

Окрім цього, 28 вересня, селищна рада спільно з адміністрацією організувала святковий банкет для літніх людей. На банкет, окрім білозерчан, були запрошені і жителі старостинських округів. Селищний голова Антоніна Чередник побажала присутнім міцного здоров’я, затишку, а також зазначила, що мудрість і досвід, що передають ветерани підростаючому поколінню – це неоціненний вклад в розбудову громади.

У цей день прийнято говорити про допомогу і захист прав людей пенсійного віку і, звичайно, про роль молодого покоління в житті старших людей. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.