Юні футболісти Білозерки стартували з перемог в чемпіонаті області

Розпочався чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 року народження в якому приймають участь і  вихованці Білозерської РК ДЮСШ.

У першій грі, яка відбулася 16 вересня на стадіоні «Харчовик»  білозерчани приймали  команду «Славія» з м. Берислав.  В чудовій комбінаційній грі наші хлопці виявилися сильнішими та здобули перемогу з рахунком 2-0. Забиті м’ячі на рахунку Едуарда  Смірнова та Даніїла Гарника.

У другому турі, який пройшов 23 вересня наша команда приймала гостей з м. Генічеськ команду «Азовець». Натхненні попередньою перемогою над бериславцями наші юні футболісти почали гру з масового пресингу не дававши супернику жодного шансу, що і призвело до впевненої перемоги 7:0. Голи на рахунку: Гарника Даніїла, Шияна Богдана, Курдинко Юрія, Пісоцького Валентина, Білоуса Андрія та Жадана Максима.

В наступному турі, який відбудеться 30 вересня наші хлопці грають виїзну гру проти команди «Продексім» з смт. Нововоронцовка.

Побажаємо їм успіху та перемоги.

Андрій Діброва

Заступник директора РК ДЮСШ