Що робити зі сміттям понад норми накопичення зазначеному у договорі?

Даємо відповідь на питання, що робити зі сміттям понад норми накопичення зазначеному у договорі  з МКП Водограй на організоване вивезення побутових відходів та сміття (насамперед це листя, будівельне сміття, гній та ін.).

  • По-перше, можна замовити тракторній причеп у МКП Водограй. Причеп ставиться на вихідні у вказане замовником місце і вивозиться у понеділок зі сміттям. Дана послуга коштує 417 грн.
  • По-друге, можна замовити сміттєвоз для разового вивозу сміття. Замовлення сміттєвозу коштує 271 грн/год.
  • По-третє, можна відразу заплатити контролеру сміттєвозу за разовий вивіз сміття, понад місячної норми накопичення, якщо завантаження не займе багато часу. Оплата береться у розмірі місячної суми, зазначеної у договорі.
  • І останнє, можна скористатися, самовивозом на полігон. Вартість – 28 грн за метр куб. На всі види послуг замовнику видається квитанція.

Попереджуємо, що у всіх мешканців Білозерки повинен бути укладений договір з МКП Водограй на організоване вивезення побутових відходів та сміття. Відсутність підтверджуючих документів являється адміністративним порушенням. На порушників складатимуть адміністративні протоколи. 

Інші новини