Правопорушників, що крали труби меліорації піймали на гарячому

24 вересня невідомі особи викрали вісім труб меліорації на 104 контурі за Білозеркою, та підготовили до викрадення ще 10 труб.  Правопорушників піймали на гарячому.  Труби належали ЗАСТ «Україна», а зараз числяться на балансі МКП Водограй.

Колишній депутат Білозерської селищної ради Сергій Гриценко, їдучі по дорозі з Білозерки у Розлив, побачив фуру завантажену трубами, що прямувала по дорозі. Відчувши неладне Сергій зателефонував директору МКП Водограй Ірині Грозі, котра в свою чергу викликала поліцію і повідомила голову селищної ради Антоніну Чередник. На місце пригоди Антоніна Чередник та Ірина Гроза прибули разом з юридичним відділом селищної ради та місцевим шерифом. По прибутті на місце присутнім постала сумна картина. У полі працював підйомний кран, десять труб вже були підняті та підготовлені до завантаження та незаконного вивезення. Це не рахуючи, вісім труб, що вже викрали.

Невідомі, що відвантажували труби  не представились, документів не пред’явили і поводили себе досить зухвало. Згодом на місце пригоди прибув наряд поліції. У підсумку підйомний кран поїхав на штрафмайданчик, а правопорушниками займаються слідчі органи. Відкрито кримінальне впровадження. Десять труб, що вже дістали, перевезені до МКП Водограй.

Білозерська селищна рада слідкує за подіями та буде оперативно інформувати населення про хід справи.