Білозерська селищна рада сформувала освітній простір для першачків

Для якісного впровадження концепції Нової української школи Білозерською селищною радою придбано для перших класів закладів повної загальної освіти у липні-серпні 2018 року  ноутбуки, фабрики друку та станції ламінування, загальною вартістю 132 725 грн.

Окрім цього, Міністерство освіти й науки України надало для першокласників Білозерської селищної ради 173 комплекти ігрових наборів Six Bricks, які з 1 вересня 2018 року слугують дидактичним матеріалом для використання на інтегрованих уроках. Усі ігрові набори «LEGO» Six Bricks надані  абсолютно безкоштовно.

Для учнів перших класів придбано 190 комплектів шкільних меблів одномісних. Також  ЗПЗСО отримали у серпні 2018 року дидактичні матеріали.

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувалося раніше, а й вміння застосовувати їх у житті. Серед нововведень НУШ створення зони відпочинку з м’якими меблями і розвивальна кімната з різними іграми для першачків. В звязку з цим, позбулися старих радянських меблів і оформили класи в європейському стилі.