Білозерська Іскра гідно виступила на турнірі в Нижніх Сірогозах

2 вересня, у неділю, на нижньосірогозському стадіоні “Скіф” ДЮСШ відбувся четвертий традиційний міжрайонний турнір з футболу серед аматорських команд, присвячений пам’яті колишнього голови асоціації фермерів та приватних землевласників Нижньосірогозського району А. В. Дудки. У змаганнях взяли участь 7 команд, серед яких і білозерська Іскра.

В ¼ фіналу Іскра здолала херсонський Юг-Свет 1:1 (5:3 по пенальті). На жаль, за крок до фіналу білозерці поступились Тарпану (Нижні Сірогози) і в підсумку зайняли 4 місце. Перемогу у турнірі здобув Водовод (Іванівка), перемігши у фіналі Тарпан 0:0 (4:2 по пенальті). Четверте місце для Іскри – гарний результат, враховуючи силу команд, які взяли участь в турнірі.

Також на вихідних пройшов 18 тур Футбольної ліги Білозерського району серед аматорських команд.

Білозерська Іскра, в присутності почесних гостей заступника селищного голови Олександра Піскуна і секретаря селищної ради Євгена Шепеля, на рівних змагалась з потенційним лідером чемпіонату дніпровським Гроно, проте підвела реалізація. Білозерці не реалізували купу моментів в матчі, а на 88 хвилині арбітр назначив пенальті у ворота Іскри, який реалізували дніпровці. Станіславська Бригантина лише на останніх хвилинах вирвала перемогу в Комети (Благодатне) 2:1. Широкобалківська Атлантика не змогла втримати перемогу над надеждівським Колосом, перемагаючи по ходу матча, Атлантика, все таки, поступилась 1:4. Перервав свою виграшну серію Темп (Томина Балка). В цьому йому допоміг Цареводар (Правдіне), який переміг томинобалківців з рахунком 2:0. Єдина нічия у турі була зафіксована у Дарївці, де місцеве Динамо розписало мирову з музиківським Зенітом.

БФЛ 18 тур
Гроно 1:0 Іскра